Agenda

14-10-'18
10:00
Competitie
20-10-'18
09:00
Boxlacrosse Open Training
20-10-'18
09:00
Basiscursus Scheidsrechter Dames
21-10-'18
10:00
Competitie
27-10-'18
09:00
MDNT Open Training
28-10-'18
10:00
Competitie
03-11-'18
09:00
Boxlacrosse Boxmania Lille
04-11-'18
09:00
Boxlacrosse Boxmania Lille
04-11-'18
10:00
Competitie Dames
10-11-'18
09:00
MDNT Open Training
10-11-'18
09:00
Coach Development Program
11-11-'18
09:00
Bekercompetitie
11-11-'18
09:00
Jeugdcompetitie
17-11-'18
09:00
Boxlacrosse Open Training
17-11-'18
09:00
WDNT Trainingsweekend
18-11-'18
09:00
WDNT Trainingsweekend
18-11-'18
10:00
Competitie Heren
25-11-'18
10:00
Competitie
01-12-'18
09:00
Boxlacrosse Open Training
02-12-'18
10:00
Competitie Inhaaldag
08-12-'18
09:00
WDNT Trainingsweekend
08-12-'18
09:00
Boxlacrosse Bielefeld Tournament
09-12-'18
09:00
WDNT Trainingsweekend
09-12-'18
09:00
Boxlacrosse Bielefeld Tournament
15-12-'18
13:00
Scheidsrechterscursus Boxlacrosse (ELF)

13:00u -18:00u

Manitodreef 8, 3565 CH Utrecht

Level 1 cursus met examen gegeven door Christian Getsche

16-12-'18
10:00
Competitie Boxlacrosse Dag 1
16-12-'18
12:00
Eerste Boxlacrosse Wedstrijd Dames
05-01-'19
09:00
Boxlacrosse Open Training
19-01-'19
09:00
WDNT Trainingsweekend
19-01-'19
09:00
MDNT Open Training
20-01-'19
09:00
WDNT Trainingsweekend
20-01-'19
09:00
Competitie Boxlacrosse Dag 2
20-01-'19
10:00
Jeugdcompetitie (Tilburg Cup)
02-02-'19
09:00
Boxlacrosse Open Training
16-02-'19
09:00
WDNT Trainingsweekend
17-02-'19
09:00
WDNT Trainingsweekend
17-02-'19
09:00
Competitie Boxlacrosse Finaledag
23-02-'19
09:00
EHBO Cursus
24-02-'19
10:00
Bekercompetitie
02-03-'19
09:00
Boxlacrosse Open Training
02-03-'19
09:00
Basiscursus Scheidsrechter Dames
03-03-'19
10:00
Competitie
09-03-'19
09:00
Basiscursus Scheidsrechter Heren
10-03-'19
10:00
Competitie
16-03-'19
09:00
Boxlacrosse Open Training
16-03-'19
09:00
Coach Development Program
17-03-'19
10:00
Competitie
23-03-'19
09:00
WDNT Trainingsweekend
24-03-'19
09:00
WDNT Trainingsweekend
24-03-'19
10:00
Inhaaldag Competitie 2e/3e divisie
30-03-'19
09:00
MDNT Open Training
31-03-'19
10:00
Competitie 2e/3e divisie
31-03-'19
10:00
Inhaaldag Competitie Hoofdklasse
06-04-'19
09:00
Boxlacrosse Open Training
07-04-'19
10:00
Competitie
13-04-'19
09:00
MDNT Open Training
14-04-'19
10:00
Bekercompetitie Finale
14-04-'19
10:00
Jeugdcompetitie
19-04-'19
10:00
Boxlacrosse E-Box Praha
20-04-'19
09:00
WDNT Trainingsweekend
20-04-'19
10:00
Boxlacrosse E-Box Praha
21-04-'19
09:00
WDNT Trainingsweekend
21-04-'19
10:00
Boxlacrosse E-Box Praha
27-04-'19
09:00
EHBO Cursus
28-04-'19
10:00
Competitie
04-05-'19
09:00
Boxlacrosse Open Training
11-05-'19
09:00
WDNT Trainingsweekend
11-05-'19
09:00
MDNT Open Training
12-05-'19
09:00
WDNT Trainingsweekend
18-05-'19
09:00
Boxlacrosse Open Training
19-05-'19
10:00
Competitie
25-05-'19
09:00
MDNT Open Training
26-05-'19
10:00
Competitie
30-05-'19
10:00
Inhaaldag Competitie (Hemelvaart)
01-06-'19
09:00
WDNT Trainingsweekend
01-06-'19
09:00
Boxlacrosse Open Training
02-06-'19
09:00
WDNT Trainingsweekend
08-06-'19
09:00
Competitie Finaleweekend

Nijmegen

09-06-'19
09:00
Competitie Finaleweekend (Pinksteren)

Nijmegen

09-06-'19
10:00
Jeugdcompetitie