Contact

 

Algemene vragen kunnen gemaild worden naar: info@nederlandlacrosse.nl
Vragen voor een specifieke club? Klik hier voor de contactgegevens van alle clubs in Nederland

 

NLB Executive Committee

Voorzitter Tom Thayer voorzitter@nederlandlacrosse.nl
Vice-voorzitter Jasper van der Horst vice-voorzitter@nederlandlacrosse.nl  
Secretaris Jasper van der Horst secretaris@nederlandlacrosse.nl
Penningmeester Cynthia Bousema penningmeester@nederlandlacrosse.nl
Programmadirecteur Lyle Worthington programmadirecteur@nederlandlacrosse.nl
Hoofd Strategische Partnerships Jorrit Duininck partners@nederlandlacrosse.nl
Hoofd Marketing Thomas Haitsma marketing@nederlandlacrosse.nl
Competitie Coördinator Jorik van Baal breedtesport@nederlandlacrosse.nl
Hoofd Spelersontwikkeling Heren Adam Grey heren.ontwikkeling@nederlandlacrosse.nl
Hoofd Spelersontwikkeling Dames Taylor Brown dames.ontwikkeling@nederlandlacrosse.nl
Webmaster Wouter van der Horst webmaster@nederlandlacrosse.nl
Hoofd Medische Zaken Geerte Olthuis medisch@nederlandlacrosse.nl
Algemeen Juridisch Advies Hendrik van Sandick juridisch@nederlandlacrosse.nl
Uitvoerend Directeur Ercüment Unsurorlu operationeeldirecteur@nederlandlacrosse.nl
Hoofdscheidsrechter Heren Guido van de Lindeloof herenscheidsrechters@nederlandlacrosse.nl
Hoofdscheidsrechter Dames Sanne Visser damesscheidsrechters@nederlandlacrosse.nl
Hoofdscheidsrechter Box Nick Brinker boxscheidsrechters@nederlandlacrosse.nl
Hoofd Jeugdontwikkeling Britt van Binsbergen jeugd@nederlandlacrosse.nl
Stichting Topsport Nederland Lacrosse (TNL) en NOC*NSF Liaison Sander Palfenier topsport@nederlandlacrosse.nl

 

Vertrouwenspersoon Els Manders vertrouwenscontactpersoon@nederlandlacrosse.nl
AVG   avg@nederlandlacrosse.nl

 

Nationale teams

Topsport Sander Palfenier topsport@nederlandlacrosse.nl
Secretaris   secretaristopsport@nederlandlacrosse.nl
Voorzitter Roelof Vuurboom voorzittertopsport@nederlandlacrosse.nl
Penningmeester Peter Boogers penningmeestertopsport@nederlandlacrosse.nl
Dames Jedidja Verboom wdnt@nederlandlacrosse.nl
Heren   mdnt@nederlandlacrosse.nl
Box Lacrosse   box@nederlandlacrosse.nl
U20 Dames   wdntu20@nederlandlacrosse.nl
U20 Heren   mdntu20@nederlandlacrosse.nl

 

 

Postadres
Fruinlaan 11
2313 EP Leiden